MINI JOHN COOPER WORKS

1

EMOCJE MINI W WERSJI MAXI

Każdy model John Cooper Works jest wyposażony w pełną gamę ekscytujących funkcji i stanowi esencję sportów motorowych. Bezpośrednia, ekscytująca moc przekłada każdy impuls w działanie. Gdy zbliża się kolejny zakręt, tętno przyśpiesza, a krew zaczyna szybciej krążyć – i tak aż po ostatnią prostą.

WYZWANIE MOCY

Trudny do poskromienia duch rajdowca i chęć do ciągłego przesuwania granic to cechy samochodów MINI John Cooper Works, które rzucają kierowcy prawdziwe wyzwanie: czy masz w sobie wystarczającą moc, by je ujarzmić? Czy dasz radę powstrzymać się przed jazdą choć przez chwilę?

,

4-CYLINDROWY SILNIK TWINPOWER TURBO O POJEMNOŚCI 2 L.

Emocjonująca moc 306 KM, imponujący moment obrotowy 450 Nm i prędkość maksymalna 250 km/h – te cechy dają potencjał, aby utrzymać doskonałe tempo jazdy do samej linii mety. Sprężarki zaprojektowane na bazie bogatego doświadczenia w dziedzinie sportów motorowych zapewniają znakomite osiągi i oszczędność paliwa.

JUŻ TERAZ PRZEKONAJ SIĘ DO NAJMOCNIEJSZEGO MINI

.

MINI COUNTRYMAN JOHN COOPER WOORKS ALL4

moc emocji!

Kompaktowy SUV z mocnym charakterem i bogatym wyposażeniem.

  • Moc 306 KM
  • Przyspieszenie 5,1 sek. do 100 km/h
  • Sportowa automatyczna skrzynia biegów, asystent parkowania i system MINI Connected
  • Światła LED, 19” felgi John Cooper Works Circuit Spoke 2-tone
  • Sportowe fotele przednie John Cooper Works

FORMULARZ KONTAKTOWY.

Oferta ważna tylko w przypadku korzystania z finansowania BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz posiadania numeru REGON. Przedstawiona propozycja jest niewiążąca i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Niniejsze parametry mają charakter wstępny. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji finansowo-prawnej leasingobiorcy oraz zaproponowanych zabezpieczeń i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Po szczegółową ofertę zapraszamy do najbliższego Dealera MINI, gdzie Doradca ds. Finansowania przedstawi kalkulację, dopasowaną do Twoich potrzeb. MINI Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.